Telefon
zwrotny

Pracownik do Restauracji Burger King

Data dodania: 28 września 2018
Miejsce pracy: Aurach
Termin wyjazdu: 28/09/2018
Wynagrodzenie: 8€ netto/h

Opis oferty

OFERTA PRACY W BURGER KING W NIEMCZECH – NIEMIECKA UMOWA O PRACE !!

Firma Centrum Językowe Konik dla swojego klienta Jobxpress UG oferuje pracę dla naszego klienta dużej sieci restauracji typu Fast Food – Burger King. Poszukuje 6 osób na stanowisko obsługa klienta. Praca 5 dni w tygodniu 8 godz. dziennie. WYNAGRODZENIE 8,84e za godz. netto

Zakres obowiązków

przygotowanie posiłków oraz obsługa urządzeń
prace magazynowe – dokładanie towaru
obsługa klienta przy kasie
prace porządkowe w sali,kuchni oraz terenie wokół restauracji

Wymagania

Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
Doświadczenie w gastronomii
Umiejętność pracy w zespole
Chęci do pracy

Zapewniamy

Legalne zatrudnienie
Umowę niemiecką wraz ze wszystkimi składkami w Niemczech
Terminowość wypłat wynagrodzenia
Bezpłatne zakwaterowanie oraz darmowe wyżywienie w czasie pauzy
Opiekę i stały kontakt z Koordynatorem
Nie pobieramy żadnej prowizji