Telefon
zwrotny

Legalne zatrudnienie w Niemczech od 2010.

Inne zawody

Szukasz stałej lub tymczasowej pracy za granicą? Chcesz zdobyć doświadczenie lub poprawić swoją sytuację finansową? Znajdziemy dla Ciebie legalną pracę w Niemczech na satysfakcjonujących warunkach, nawet jeśli nie znasz języka niemieckiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy w różnych zawodach i w zróżnicowanych branżach.

Praca w Niemczech – zapoznaj się z ofertami

Niemiecki rynek pracy jest otwarty dla pracowników z Polski, a sami Polacy są za naszą zachodnią granicą bardzo cenieni za swoją pracę. Praca w Niemczech to droga, jaką wybiera wielu naszych rodaków między innymi ze względu na bardzo korzystne warunki finansowe, wysoką kulturę pracy w Niemczech i liczne korzyści. Praca w Niemczech od zaraz.

W jakim zawodzie możesz podjąć pracę w Niemczech?

Polacy wyjeżdżają do Niemiec, aby podejmować pracę w różnym charakterze. Przedstawiamy także oferty pracy w gastronomii i branży hotelarskiej. W Niemczech bardzo cenieni są też Polacy pracujący w budownictwie i branży remontowej, a także pracownicy produkcyjni, pracujący w mniejszych lub większych zakładach przemysłowych.

Oferty pracy Niemcy – co zyskujesz?

Podejmując pracę z jednej z naszych ofert, masz pewność, że dostajesz w pełni legalne zatrudnienie. Nie ponosisz kosztów dojazdu do Niemiec ani powrotu do domu, zapewniamy także wyżywienie i zakwaterowanie. Twoje wynagrodzenie będzie zawierać również bonusy i premie, np. z okazji świąt Co najważniejsze – nie pobieramy z niego opłat za pośrednictwo.

Praca Niemcy – czy muszę znać język?

Znajomość języka niemieckiego jest oczywiście bardzo pomocna, kiedy decydujesz się podjąć pracę w Niemczech. Nie martw się jednak, jeśli nie władasz niemieckim. Nasze oferty pracy dotyczą zarówno stanowisk, na których język jest wymaganym kryterium, jak i tych, na których doskonale poradzisz sobie bez znajomości niemieckiego. Praca będzie zatem dla Ciebie idealną okazją do tego, by poznać podstawy języka lub rozwinąć swoje umiejętności porozumiewania się po niemiecku.

Wyróżnieni godłem TERAZ POLSKA
Zapewniamy legalne zatrudnienie
Atrakcyjne zarobki, bonusy i premie
Współpraca z największymi partnerami w Niemczech
Zakwaterowanie
i wyżywienie
Indywidualny dobór ofert (nie narzucamy)
Zwracamy koszty
podróży
Działamy od 2010 roku
Praca na zastępstwo lub na nowe zlecenie
Pracodawca Godny Zaufania oraz Teraz Polska

Pracodawca Godny Zaufania oraz Teraz Polska

„Pracodawca Godny Zaufania” to inicjatywa zapoczątkowana w 2009 roku. Jej podstawowym celem jest promowanie wśród pracodawców odpowiedzialnej, zgodnej z normami europejskimi polityki pracowniczej i polityki socjalnej. Przez kilka lata udało się nagrodzić największe polskie firmy bardzo często realizujące ciekawe i przynoszące znakomite rezultaty programy skierowane do pracowników.

CJ KONIK Teraz Polska

Godło „Teraz Polska” na przestrzeni ponad 30 lat stało się marką samą w sobie. Jego prestiż umacniają przejrzyste procedury konkursowe, obiektywizm, kompetencja i niezależność ekspertów.

Czytaj więcej

Jednym z warunków otrzymania pracy jako opiekunka dla seniora w Niemczech jest przygotowanie poprawnie wykonanego zdjęcia. Na jego podstawie często seniorzy wybierają osobę, która będzie się nimi zajmować. Co zatem warto w takiej fotografii uwzględnić?

  • Nie może być to zdjęcie z wakacji
  • Nie może przedstawiać Ciebie w trakcie rodzinnej uroczystości
  • Nie musi być wykonane przez profesjonalnego fotografa (możesz wysłać zdjęcie zrobione telefonem)
  • Najlepiej, aby osoba na zdjęciu stała przodem
  • Zawsze wskazany jest lekki uśmiech ? (osoby uśmiechnięte częściej są wybierane do pracy)

Jeśli macie pytania dotyczące wykonania zdjęcia, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Konik