fbpx
Telefon
zwrotny

Inne zawody

Jeśli poszukujesz stałego bądź tymczasowego zatrudnienia za granicą, zapoznaj się z naszą bogatą ofertą ogłoszeń! Obejmują one nie tylko profesje medyczne, ale także inne zawody, które możesz wykonywać w Niemczech.

Centrum Językowe Konik proponuje oferty pracy, które pozwolą na zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia oraz dadzą szansę na uzyskanie atrakcyjnego wynagrodzenia. Kelnerka czy kucharz, to tylko niektóre poszukiwane zawody. Na naszej stronie internetowej znaleźć można oferty skierowane do kobiet i mężczyzn, zarówno tych którzy biegle posługują się niemieckim, jak i osób bez znajomości języka obcego.

Wśród naszych propozycji znaleźć można m.in. ogłoszenia o pracę w zakładach produkcyjnych, recepcji hotelowej, restauracji czy w gastronomii. Niezależnie od tego, którą ofertę wybierzesz, możesz liczyć na bezpłatne zakwaterowanie, legalne zatrudnienie, a także stałe wsparcie i opiekę koordynatora projektu, który udzieli niezbędnego wsparcia w każdej sytuacji. Zachęcamy do składania aplikacji!

Zapewniamy legalne zatrudnienie
Atrakcyjne zarobki, bonusy i premie
Współpraca z największymi partnerami w Niemczech
Zakwaterowanie
i wyżywienie
Indywidualny dobór ofert (nie narzucamy)
Zwracamy koszty
podróży
Nie pobieramy opłat za pośrednictwo
Praca na zastępstwo lub na nowe zlecenie
Pracodawca Godny Zaufania

Pracodawca Godny Zaufania

„Pracodawca Godny Zaufania” to inicjatywa zapoczątkowana w 2009 roku. Jej podstawowym celem jest promowanie wśród pracodawców odpowiedzialnej, zgodnej z normami europejskimi polityki pracowniczej i polityki socjalnej. Przez kilka lata udało się nagrodzić największe polskie firmy bardzo często realizujące ciekawe i przynoszące znakomite rezultaty programy skierowane do pracowników.

Czytaj więcej

Jednym z warunków otrzymania pracy jako opiekunka dla seniora w Niemczech jest przygotowanie poprawnie wykonanego zdjęcia. Na jego podstawie często seniorzy wybierają osobę, która będzie się nimi zajmować. Co zatem warto w takiej fotografii uwzględnić?

  • Nie może być to zdjęcie z wakacji
  • Nie może przedstawiać Ciebie w trakcie rodzinnej uroczystości
  • Nie musi być wykonane przez profesjonalnego fotografa (możesz wysłać zdjęcie zrobione telefonem)
  • Najlepiej, aby osoba na zdjęciu stała przodem
  • Zawsze wskazany jest lekki uśmiech 😉 (osoby uśmiechnięte częściej są wybierane do pracy)

Jeśli macie pytania dotyczące wykonania zdjęcia, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Konik