Telefon
zwrotny

Legalne zatrudnienie w Niemczech od 2010.

Praca stała

Praca dla Opiekunek KONIK

15 ofert pracy dla opiekunek z dobrym niemieckim 1800€-2000€ +Premia Św

Miejsce pracy: CAŁE NIEMCY
Nr oferty: Różne numery
Termin wyjazdu: 21/03/2024
Czytaj więcej

Niemcy praca w Opiece bez języka Legalnie i Bezpiecznie

Miejsce pracy: Niemcy
Termin wyjazdu: 06/01/2024
Czytaj więcej

Zlecenie dla opiekunki z podstawami niemieckiego PRACA NA STAŁE 
 

Miejsce pracy: Niemcy ,  Igersheim 97999
Nr oferty: 3051
Termin wyjazdu: 20/11/2023
Czytaj więcej

Praca w opiece dla opiekunek z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

Miejsce pracy: Niemcy , Francja, Luksemburg
Termin wyjazdu: 15/11/2023
Czytaj więcej

Centrum Językowe Konik oferuje pomoc z zakresu usług opiekuńczych, świadczonych na rzecz klientów indywidualnych z Niemiec, Francji czy Luksemburga. Jako doświadczona firma z wieloletnim doświadczeniem, proponujemy atrakcyjne oferty pracy dla opiekunek, poszukujących stałego zatrudnienia poza granicami kraju.
Pomagamy znaleźć zatrudnienie wszystkim osobom, posiadającym niezbędne kwalifikacje do wykonywania zawodu opiekunki bądź pielęgniarki. W zależności od potrzeb i preferencji, można skorzystać z ofert z wymaganą znajomością języka niemieckiego, a także z propozycji zatrudnienia dla osób nieposługujących się językiem obcym.
Praca stała w zawodzie opiekunki osób starszych za granicą, to gwarancja legalnego zatrudnienia z pewnym zakwaterowaniem i wyżywieniem, a także szansa na poprawę sytuacji materialnej, dzięki perspektywie atrakcyjnego wynagrodzenia, rozmaitych bonusów i premii. Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem stałej pracy, zachęcamy do zapoznania z ofertami, znajdującymi się poniżej.

 

Masz duże doświadczenie w pracy jako opiekunka osób starszych? Znasz język niemiecki i chcesz podjąć się odpowiedzialnej pracy, która polega na otoczeniu opieką seniora, który nie jest w stanie samodzielnie wykonać codziennych czynności? Wyślij nam swoje zgłoszenie i zostań stałą opiekunką osoby starszej w Niemczech.

Komfortowa praca na stałe – Niemcy

Niemieckie społeczeństwo starzeje się w dużym tempie, w związku z czym nieustannie rośnie tam zapotrzebowanie na opiekunki dla osób w zaawansowanym wieku. Niemieccy seniorzy bardzo cenią sobie pracę opiekę, jaką otaczają ich opiekunki z Polski, dlatego Centrum Językowe Konik oferuje opiekunkom pracę na stałe w Niemczech.

Jak dostać pracę jako opiekunka w Niemczech?

Bardzo ważne jest, abyś w swoim zgłoszeniu określiła dokładnie swoje doświadczenie i umiejętności w pracy jako opiekunka seniorów, zawarła informację o stopniu znajomości języka niemieckiego oraz załączyła swoje wyraźne zdjęcie.

Na jakich zasadach dobieramy podopiecznych?

Stała praca w Niemczech jako opiekunka wymaga odpowiedniego dobrania opiekunki do seniora. Doświadczenie i umiejętności kandydatek muszą być zestawiane z potrzebami osoby starszej, które mogą być bardzo zróżnicowane – obok osób względnie zdrowych i samodzielnych są również takie, które potrzebują pomocy przy najprostszych codziennych czynnościach, takich jak jedzenie, przyjmowanie leków czy korzystanie z toalety.

Naszych podopiecznych i opiekunki dobieramy do siebie, biorąc pod uwagę bardzo drobiazgowe aspekty. Wszystko w celu zapewnienia naszym seniorom takiej opieki, jakiej potrzebują. Działa to również w drugą stronę, ponieważ komfortowa praca opiekunki to taka, która nie przerasta jej możliwości.

Legalna praca na stałe w Niemczech

Oferujemy w pełni legalne zatrudnienie na niemieckich lub polskich warunkach. Zapewniamy dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie. Korzystając z ofert pracy Centrum Językowego Konik nie płacisz opłat za pośrednictwo, natomiast możesz liczyć na atrakcyjne premie i bonusy.

Wyróżnieni godłem TERAZ POLSKA
Zapewniamy legalne zatrudnienie
Atrakcyjne zarobki, bonusy i premie
Współpraca z największymi partnerami w Niemczech
Zakwaterowanie
i wyżywienie
Indywidualny dobór ofert (nie narzucamy)
Zwracamy koszty
podróży
Działamy od 2010 roku
Praca na zastępstwo lub na nowe zlecenie