fbpx
Telefon
zwrotny

Legalne zatrudnienie w Niemczech od 2010.

Praca stała

Centrum Językowe Konik oferuje pomoc z zakresu usług opiekuńczych, świadczonych na rzecz klientów indywidualnych z Niemiec, Francji czy Luksemburga. Jako doświadczona firma z wieloletnim doświadczeniem, proponujemy atrakcyjne oferty pracy dla opiekunek, poszukujących stałego zatrudnienia poza granicami kraju.
Pomagamy znaleźć zatrudnienie wszystkim osobom, posiadającym niezbędne kwalifikacje do wykonywania zawodu opiekunki bądź pielęgniarki. W zależności od potrzeb i preferencji, można skorzystać z ofert z wymaganą znajomością języka niemieckiego, a także z propozycji zatrudnienia dla osób nieposługujących się językiem obcym.
Praca stała w zawodzie opiekunki osób starszych za granicą, to gwarancja legalnego zatrudnienia z pewnym zakwaterowaniem i wyżywieniem, a także szansa na poprawę sytuacji materialnej, dzięki perspektywie atrakcyjnego wynagrodzenia, rozmaitych bonusów i premii. Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem stałej pracy, zachęcamy do zapoznania z ofertami, znajdującymi się poniżej.

 

Masz duże doświadczenie w pracy jako opiekunka osób starszych? Znasz język niemiecki i chcesz podjąć się odpowiedzialnej pracy, która polega na otoczeniu opieką seniora, który nie jest w stanie samodzielnie wykonać codziennych czynności? Wyślij nam swoje zgłoszenie i zostań stałą opiekunką osoby starszej w Niemczech.

Komfortowa praca na stałe – Niemcy

Niemieckie społeczeństwo starzeje się w dużym tempie, w związku z czym nieustannie rośnie tam zapotrzebowanie na opiekunki dla osób w zaawansowanym wieku. Niemieccy seniorzy bardzo cenią sobie pracę opiekę, jaką otaczają ich opiekunki z Polski, dlatego Centrum Językowe Konik oferuje opiekunkom pracę na stałe w Niemczech.

Jak dostać pracę jako opiekunka w Niemczech?

Bardzo ważne jest, abyś w swoim zgłoszeniu określiła dokładnie swoje doświadczenie i umiejętności w pracy jako opiekunka seniorów, zawarła informację o stopniu znajomości języka niemieckiego oraz załączyła swoje wyraźne zdjęcie.

Na jakich zasadach dobieramy podopiecznych?

Stała praca w Niemczech jako opiekunka wymaga odpowiedniego dobrania opiekunki do seniora. Doświadczenie i umiejętności kandydatek muszą być zestawiane z potrzebami osoby starszej, które mogą być bardzo zróżnicowane – obok osób względnie zdrowych i samodzielnych są również takie, które potrzebują pomocy przy najprostszych codziennych czynnościach, takich jak jedzenie, przyjmowanie leków czy korzystanie z toalety.

Naszych podopiecznych i opiekunki dobieramy do siebie, biorąc pod uwagę bardzo drobiazgowe aspekty. Wszystko w celu zapewnienia naszym seniorom takiej opieki, jakiej potrzebują. Działa to również w drugą stronę, ponieważ komfortowa praca opiekunki to taka, która nie przerasta jej możliwości.

Legalna praca na stałe w Niemczech

Oferujemy w pełni legalne zatrudnienie na niemieckich lub polskich warunkach. Zapewniamy dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie. Korzystając z ofert pracy Centrum Językowego Konik nie płacisz opłat za pośrednictwo, natomiast możesz liczyć na atrakcyjne premie i bonusy.

Wyróżnieni godłem TERAZ POLSKA
Zapewniamy legalne zatrudnienie
Atrakcyjne zarobki, bonusy i premie
Współpraca z największymi partnerami w Niemczech
Zakwaterowanie
i wyżywienie
Indywidualny dobór ofert (nie narzucamy)
Zwracamy koszty
podróży
Działamy od 2010 roku
Praca na zastępstwo lub na nowe zlecenie
Pracodawca Godny Zaufania oraz Teraz Polska

Pracodawca Godny Zaufania oraz Teraz Polska

„Pracodawca Godny Zaufania” to inicjatywa zapoczątkowana w 2009 roku. Jej podstawowym celem jest promowanie wśród pracodawców odpowiedzialnej, zgodnej z normami europejskimi polityki pracowniczej i polityki socjalnej. Przez kilka lata udało się nagrodzić największe polskie firmy bardzo często realizujące ciekawe i przynoszące znakomite rezultaty programy skierowane do pracowników.

CJ KONIK Teraz Polska

Godło „Teraz Polska” na przestrzeni ponad 30 lat stało się marką samą w sobie. Jego prestiż umacniają przejrzyste procedury konkursowe, obiektywizm, kompetencja i niezależność ekspertów.

Czytaj więcej

Jednym z warunków otrzymania pracy jako opiekunka dla seniora w Niemczech jest przygotowanie poprawnie wykonanego zdjęcia. Na jego podstawie często seniorzy wybierają osobę, która będzie się nimi zajmować. Co zatem warto w takiej fotografii uwzględnić?

  • Nie może być to zdjęcie z wakacji
  • Nie może przedstawiać Ciebie w trakcie rodzinnej uroczystości
  • Nie musi być wykonane przez profesjonalnego fotografa (możesz wysłać zdjęcie zrobione telefonem)
  • Najlepiej, aby osoba na zdjęciu stała przodem
  • Zawsze wskazany jest lekki uśmiech ? (osoby uśmiechnięte częściej są wybierane do pracy)

Jeśli macie pytania dotyczące wykonania zdjęcia, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Konik