Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna Firma!

Screenshot_3

Mamy ogromną radość poinformować wszystkich naszych współpracowników, że Centrum Językowe Konik otrzymało certyfikat programu Rzetelna Firma, który poświadcza o naszej uczciwości wobec wszystkich interesariuszy, którzy w jakikolwiek sposób związani są z naszą działalnością. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej wspaniałej nie tylko dla nas informacji.

Czym jest program Rzetelna Firma?

Rzetelna Firma, to program przeznaczony dla wszystkich przedsiębiorstw, dla których najważniejszym aspektem funkcjonowania na rynku są uczciwość i rzetelność wobec swoich pracowników i innych interesariuszy. Powstał w celu uwiarygadniania wizerunków firm, które mogą pochwalić się wypłacalnością i dochowywaniem terminów regulowania wszystkich zobowiązań. Otrzymanie certyfikatu programu Rzetelna Firma potwierdza, że firma nie ma żadnych niezapłaconych zobowiązań, które są notowane w Krajowym Rejestrze Długów BIG S.A.

Program skupia już ponad 40 tysięcy przedsiębiorstw, a od teraz jednym z nich jest Centrum Językowe Konik.

Co oznacza certyfikat Rzetelna Firma?

Od tej pory nasza uczciwość jest formalnie potwierdzona certyfikatem, a każdy, kto będzie chciał podjąć pracę w Niemczech w opiece nad osobami starszymi lub w jakimkolwiek innym zawodzie, będzie mieć pewność, że podejmuje zatrudnienie u rzetelnego, wypłacalnego pracodawcy, który wysoko stawia interes osób, które zatrudnia.

Certyfikat programu Rzetelna Firma to jeden z najlepiej rozpoznawalnych dokumentów potwierdzających uczciwość pracodawców. Od tej pory, potwierdzenie naszej wypłacalności możesz zobaczyć w stopce maili, które od nas otrzymujesz, a także na Pieczęci Rzetelnej Firmy, którą od teraz możemy dysponować.

Dlaczego otrzymaliśmy Certyfikat Rzetelności?

Podobnie jak wszyscy inni uczestnicy programu Rzetelna Firma, zobowiązaliśmy się i stale wypełniamy zobowiązanie, które polegało na przestrzeganiu pięciu przykazań Rzetelnej Firmy oraz postanowień Kodeksu. O czym mówią te przykazania?

  1. Wyznaczamy sobie inny cel niż tylko zysk.
  2. Traktujemy Klientów z szacunkiem.
  3. Dbamy o swoich Pracowników.
  4. Angażujemy się społecznie.
  5. Dbamy o środowisko.

Następnie z powodzeniem przeszliśmy wymagającą procedurę weryfikacji, podczas której sprawdzane były nasza działalność gospodarcza oraz dokumenty, które wysłaliśmy w naszej aplikacji do programu Rzetelnej Firmy. Dział Kontroli Jakości rzetelnej Firmy weryfikował także wszelkie opinie na temat naszego przedsiębiorstwa, w tym również opinie krytyczne i zarzuty naszych kontrahentów. Ważnym elementem tej weryfikacji było również potwierdzenie autentyczności wszystkich opinii. Restrykcyjna kontrola informacji o naszych płatnościach w Krajowym Rejestrze Długów była jednym z najważniejszych kroków w uzyskaniu Certyfikatu.

Dołącz do nas już teraz

Jeśli szukasz pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych lub w jakimkolwiek innym zawodzie, od teraz nie masz jakichkolwiek wątpliwości w kwestii tego, czy jesteśmy Rzetelną Firmą. Zawsze dawaliśmy gwarancję uczciwości i wypłacalności, ale teraz masz tego pełne potwierdzenie.

Polecane wpisy