Centrum Językowe Konik z godłem “Teraz Polska”!

teraz-polska

Centrum Językowe Konik zostało laureatem kolejnego konkursu, który docenia godne zaufania przedsiębiorstwa – tym razem zostaliśmy laureatami konkursu “Teraz Polska” i możemy pochwalić się godłem, które świadczy o wysokiej jakości i kulturze naszych usług.

Co oznacza znak “Teraz Polska”?

W tym roku odbyła się już 31. edycja konkursu “Teraz Polska”, w którym od trzech dekad branżowi eksperci oceniają jakość produktów, usług i innowacji, które oferowane są konsumentom przez polskie firmy. Godło “Teraz Polska” jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych znaków jakości, a polscy klienci chętnie sięgają po produkty i usługi, które są nim oznaczone, ponieważ znak ten jest dla nich wiarygodnym potwierdzeniem wysokiej jakości, a także polskiego pochodzenia.

Jak przyznawane jest Polskie Godło Promocyjne “Teraz Polska”?

Godło “Teraz Polska” jest niezwykle prestiżowym znakiem, który przyznaje komisja ekspercka, w której skład wchodzą towaroznawcy, eksperci gospodarczy i specjaliści z wielu branż. Eksperci skrupulatnie rozpatrują napływające wnioski. Reguły konkursu są przejrzyste i obiektywne, dlatego każdy laureat jest godnym zaufania producentem lub usługodawcą.

W 31. edycji konkursu, w której wzięliśmy udział, do ścisłego finału zakwalifikowało się 49 firm, które zgłosiły do konkursu 24 produkty, 20 usług oraz 5 innowacji. Wśród zgłaszających swoje wnioski firm znalazły się podmioty, które reprezentują bardzo zróżnicowane branże – m.in. budowlaną, informatyczną, medyczną, elektrotechniczną czy edukacyjną.

Godło “Teraz Polska” w liczbach

Polskie Godło Promocyjne “Teraz Polska” to znak rozpoznawalny przez niemal 72% polskich konsumentów, którzy spotkali się z nim na produktach lub usługach, które kupowali. Pozostałe liczby również świadczą jak najlepiej o jakości produktów, usług i innowacji, sygnowanych godłem “Teraz Polska”.

  • 87,5% konsumentów kojarzy godło “Teraz Polska” ze stabilną i wysoką jakością produktów i usług, które są nim sygnowane;
  • 76,5% respondentów uważa, że godło “Teraz Polska” jest odpowiednim sposobem sygnowania polskich produktów i usług;
  • taka sama liczba konsumentów wskazuje ten znak jako przekonującą zachętę do dokonana zakupu;
  • 73% konsumentów twierdzi, że przy możliwości wyboru, należy sięgać po polskie produkty i usługi.

Cieszymy się, że jako firma wyróżniona godłem “Teraz Polska” dołączamy do grona cenionych i zaufanych polskich usługodawców.

Polecane wpisy

Grudniowe oferty pracy

W związku ze zbliżającymi się Świętami mamy atrakcyjne oferty pracy dla osób ze znajomością i bez znajomości języka obcego. Przy okazji macie okazję zerknąć jak wygląda nasza praca zza kulis

Czytaj więcej »