Niemiecka stacja RTL publikuje artykuł o firmie Centrum Językowe Konik

RTL-Logo-3

Jak informuje RTL, firma Centrum Językowe Konik od 13 lat funkcjonuje na polskim i niemieckim rynku, skutecznie łącząc profesjonalną opiekę z troską o potrzeby osób starszych. Obecnie w Niemczech z usług firmy korzysta ponad 450 opiekunów, którzy troszczą się o seniorów wymagających wsparcia ze względu na wiek czy stan zdrowia.

Artykuł dostępny po kliknięciu TUTAJ.

Centrum Językowe Konik, polska firma oferująca usługi związane z opieką nad seniorami, znalazła się w centrum uwagi niemieckich mediów. Na łamach niemieckiego RTL opublikowany został artykuł opisujący ich działalność i sukcesy w obszarze tzw. „Assisted Living”.

Przed rozpoczęciem pracy, opiekunowie uczestniczą w dwutygodniowym intensywnym kursie języka niemieckiego oraz kursie z zakresu opieki nad osobami starszymi, co pozwala im na efektywną komunikację z podopiecznymi oraz zapewnienie im właściwej troski.

Właścicielka firmy, Magdalena Kopacz, z dumą zauważa, że liczba osób korzystających z usług Centrum Językowe Konik w Niemczech rośnie z roku na rok. Praca firmy zdobyła wiele nagród i wyróżnień potwierdzających wysoką jakość oferowanych usług. Centrum posiada oddziały zarówno w Polsce, jak i w Niemczech.

Artykuł na niemieckim RTL podkreśla, że celem Centrum Językowego Konik jest zapewnienie seniorom profesjonalnej, serdecznej i ukierunkowanej na indywidualne potrzeby opieki w ramach koncepcji „Assisted Living”. Widać, że polska firma robi wrażenie za granicą, co świadczy o jakości i skuteczności oferowanych przez nią usług.

Polecane wpisy

CJ KONIK w magazynie Dobre Rady

Media nas doceniają! Artykuł na temat Centrum Językowego KONIK pojawił się na łamach czasopisma dobre rady. Poniższe zdjęcia prezentują fragmenty publikacji. Jesteśmy dumni z naszej obecności w coraz większej ilości mediów!

Czytaj więcej »