Premia 300€ на свята
Oferujemy premię nawet do 300€ za dostępność w okresie wakacyjnym.
Робота без мови
Спілкування через перекладача по телефону, робота за підтримки лектора та координатора.
Пропозиції в багато мов
Пропозиції навіть французькою та італійською мовами!
Категорія роботи
Поштовий індекс
Німецька
Стать клієнта
Останні пропозиції
Mamy dla Ciebie (25) ofert
- Місце роботи: Niemcy , Lindau
- Номер пропозиції: 2023
- Дата вильоту: 23/07/2024
- Місце роботи: Niemcy - Stuttgart 70192
- Номер пропозиції: 2022
- Дата вильоту: 01/08/2024
- Місце роботи: Niemcy - Hirschlanden 71254
- Номер пропозиції: 2021
- Дата вильоту: 20/07/2024
- Місце роботи: całe Niemcy
- Дата вильоту: 31/07/2024
- Місце роботи: Niemcy - Münster 48161
- Номер пропозиції: 2020
- Дата вильоту: 20/07/2024
- Місце роботи: Niemcy , Goslar 38640
- Номер пропозиції: 2019
- Дата вильоту: 20/07/2024
Ви шукаєте місце для роботи?
Ви шукаєте легальну роботу за кордоном, але хвилюєтеся, що не зможете впоратися самостійно в чужій країні? Ви працьовиті, цілеспрямовані та комунікабельні, хочете виїхати, але не знаєте, з чого почати? Хочете знайти роботу в іншій країні, але не знаєте мови? Вас цікавить робота доглядальницею в Німеччині? Якщо так, то ви потрапили в потрібне місце! Якщо вам потрібна інформація, відвідайте сайт "Доглядальниця для людей похилого віку - робота в Німеччині".
4000+
Працевлаштовані доглядальниці
14+
Багаторічний досвід
200+
Партнери в Німеччині
€1600+
Середня заробітна плата
Надійний роботодавець, а тепер і Польща
"Роботодавець, якому можна довіряти" - це ініціатива, започаткована у 2009 році. Її основною метою є популяризація серед роботодавців відповідальної кадрової та соціальної політики, що відповідає європейським стандартам. Вже кілька років поспіль з'явилася можливість нагороджувати найбільші польські компанії, які дуже часто впроваджують цікаві та дуже успішні програми, спрямовані на працівників.
Емблема "Teraz Polska" стала самостійним брендом за більш ніж 30 років. Його авторитет зміцнюють прозорі конкурсні процедури, об'єктивність, компетентність та незалежність експертів.
Як працює рекрутинг
Реєстрація за телефоном або електронною поштою
Співбесіда при прийомі на роботу та перевірка рівня володіння мовою
Підписання договору та вручення замовлення
Організація проїзду до місця роботи
Небайдужі про Мовний центр "Коник
Anna Wcisło24/01/2023Witam, pracuję w firmie KONIK JUZ PRAWIE ROK,PRACOWNICY FIRMY SA DOSTĘPNI CALY CZAS I OPIEKUJA SIĘ SWOIMI PRACOWNIKAMI MOZNA SIE ZGŁOSIĆ Z KAŻDYM PROBLEMEM. WYPŁATY SA NA CZAS.BARDZO SOBIE CENIĘ Z TĄ SUPER FIRMĄ, KTORA Z.CALEGO SERCA POLECAM. ANNA WCISŁO.Alena Kviatkouskaya21/01/2023Firma godna zaufania,podejście do każdej osoby indywidualne,kontakt z koordynatorem 24/7,kursy niemieckiego które prowadzają bardzo przydatne i nauczyciele super.Ubezpieczenie ,transport w 2 strony i wypłaty na czas.Narcyza Zawada20/01/2023Moja współpraca z tą firmą przebiega już blisko 2 lata, jestem zadowolona, mimo namów koleżanki abym przeszła do jej firmy gdzie niby mogłabym więcej zarabiać. W tej firmie nie muszę się o nic martwić, darmowy przejazd z pod domu jak i przyjazd do domu. Komunikacja z firmą dobra. Finanse również tak jak na umowie. Polecam.Любомира Андрусейко20/01/2023Працюю від фірми "Konyk" ,задоволена відношенням працівниками фірми , професійні викладачі німецької мови , хороші умови проживання , при потребі фірма забезпечує продуктами харчування, цілодобово працюють координатори ,завжди на зв'язку, хочу і надалі співпрацювати з фірмою, кому потрібна робота, рекомендую.Ogólna ocena Google3.5/5, na podstawie 76 opinii
Ми гарантуємо
Дружній рекрутинг (також онлайн)
Стабільна компанія на ринку догляду з 2010 року.
Завдання, перевірені іншими вихователями
Підтримка викладача та координатора під час виконання завдання
Високі ставки, бонуси, виплати завжди вчасно
Останні новини
CJ Konik святкує успіх - стаття в газеті "Капітал Польський"
Ми з гордістю повідомляємо, що наша компанія, Мовний центр "Коник", отримала визнання газети "Капітал Польський". У статті описується наш розвиток від мовної школи до лідера в галузі професійного вивчення німецької мови.
Німецька телерадіокомпанія RTL опублікувала статтю про Мовний центр "Коник
Як повідомляє RTL, Мовний центр "Коник" працює на польському та німецькому ринках вже 13 років, успішно поєднуючи професійний догляд з турботою про потреби людей похилого віку. В даний час в Німеччині з
Бізнес народжується з пристрасті - інтерв'ю з Магдаленою Копач, засновницею журналу "Якість бізнесу" Мовного центру права "Коник
Магдалена Копач, засновниця і власниця мовного центру Konik з Глогова, дала надихаюче інтерв'ю журналу Law Business Quality. У ньому вона розповідає, як пристрасть, працьовитість і відкритість допомагають компанії розвиватися. Початки
Мовний центр "Коник
Мовний центр "Коник" ім. Магдалени Копач у Глогові був заснований у вересні 2010 року, а його засновницею та керівником є Магдалена Копач, магістр німецької філології Вроцлавського університету.
Мовний центр Konik - це компанія, що швидко розвивається, яка надає послуги з догляду та опіки індивідуальним клієнтам у Німеччині, Люксембурзі та Франції.