Telefon
zwrotny

Zostań opiekunką sympatycznego seniora 82l ŚWIĄTECZNA OFERTA dla opiekunki z komunikatywnym niemieckim

Data dodania: 25 listopada 2019
Miejsce pracy: Niemcy, Hörstel 48477
Termin wyjazdu: 10/12/2019
Wynagrodzenie: 1300€ msc netto +PREMIA ŚWIĄTECZNA

Opis oferty

Centrum Językowe Konik www.pracadlaopiekunek24.pl oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec.

!!! DUŻA BAZA OFERT GRUDNIOWYCH
Każda opiekunka która się zgłosi ma gwarancję zatrudnienia

Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem
,,Pracodawca Godny Zaufania”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!!
Czekamy właśnie na Ciebie.

Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,, Pracodawca Godny Zaufania”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!!

Dzięki temu codziennie możemy Państwu zaproponować nowe oferty.

POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC na 4-6-8 lub 12 tygodni

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW

Zapraszam na naszą stronę internetową: www.pracadlaopiekunek24.pl

KONTAKT:

731 913 716

570 718 736 LUB – wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

pracujemy w dni robocze od 8 do 16

nr oferty: 100/14
Termin wyjazdu: od 10.12
Wynagrodzenie: 1300 euro netto +PREMIA ŚWIĄTECZNA

Ogólny opis:
Do opieki Pan w wieku 82 lat, o wadze 73 kg. Pan choruje na Parkinsona, jest częściowo inkontynentny. Podopieczny jest osobą mobilną, porusza się o lasce, bardzo lubi spacerować. Senior potrzebuje pomocy w czynnościach codziennych i w prowadzeniu domu, czasami wymaga wstawania w nocy. Mieszka sam w domu jednorodzinnym 80m2.
Do dyspozycji Opiekunki własny pokój z łazienką.

Zakres obowiązków

-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.
-dbanie o ogród

ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA.

Wymagania

– język niemiecki komunikatywny
– doświadczenie w opiece
– dyspozycyjność
– chęć i gotowość do wyjazdu

Zapewniamy

* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego do 1600€
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie AOK
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom
* Premie na Święta
* Bezpłatny transport
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski