Telefon
zwrotny

Niemcy – Pracownik pralni – oferta dla kobiet i mężczyzn bez znajomości języka

Data dodania: 09 września 2019
Miejsce pracy: Niemcy
Termin wyjazdu:
Wynagrodzenie:

Opis oferty

Firma CJ KONIK poszukuje dla jednego ze swoich niemieckich klientów pracowników fizycznych

oferta pracy bez znajomości języka niemieckiego. Idealna praca dla par.

Boisz się jechać sam (-a) ?? Weź ze sobą koleżankę lub kolegę !

Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania” Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!!

Czekamy właśnie na Ciebie.

Miejsce pracy : Niemcy, okolice Frankfurtu nad Menem

Termin wyjazdu : od zaraz

Wynagrodzenie : 1175 Euro na rękę (już z zakwaterowaniem i niemieckim ubezpieczenie )

Zakres obowiązków

– Praca fizyczna w pralni przy obsłudze maszyn (przypinanie prześcieradeł do maszyn, układanie prania do maszyn, sortowanie)

– zmiana od godziny 16.00 do 22.00 (pon – sob),

ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA.

Wymagania

Wymagania:

– nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego nauczymy Ciebie na bezpłatnym szkoleniu z polskim tłumaczem,

Zapewniamy

Zapewniamy:
– Legalne zatrudnienie

– Umowę polską wraz ze wszystkimi składkami w Niemczech

– Terminowość wypłat wynagrodzenia

– Zakwaterowanie – czyste, schludne warunki. Sprzątaczka na miejscu, co tydzień wymiana pościeli i ręczników

– Opiekę i stały kontakt z Koordynatorem

– Nie pobieramy żadnej prowizji

– darmowy dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania busem lub zwrot kosztów benzyny za dojazd własnym samochodem

KONTAKT:

576 115 628 LUB – wyślij SMS o treści PRACA (oddzwonimy)
pracujemy w dni robocze od 8 do 16.