Telefon
zwrotny

Sprawdzone zastępstwo do samotnej seniorki na 2 miesiące

Data dodania: 10 stycznia 2019
Miejsce pracy: Niemcy - Edesheim 67483
Termin wyjazdu: 02/02/2019
Wynagrodzenie: 850€

Opis oferty

Sprawdzone zastępstwo !

Do opieki Pani 91 lat, która ma problemy z chodzeniem, jest inkontynetna, ma problemy ze słuchem, przesypia całe noce, trzeba wspomóc seniorkę przy myciu, ubieraniu, lubi chodzić na spacery, aktywnie spędzać czas wolny.  Obowiązki domowe: gotowanie, pranie, sprzątanie, gotowanie, zakupy.

Zakres obowiązków

– prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie).
– pomoc w codziennych czynnościach.
– dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.

ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA.

Wymagania

– doświadczenie w opiece
– chęci do pracy

Zapewniamy

> Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie  – NIEMIECKA EMERYTURA

> Wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy do 1500€

> Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach

> Transport oraz zwrot kosztów podróży

> Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

> Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50€

> Podwójne diety i premie na święta

> Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce

> Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

> Nie pobieramy żadnej prowizji