Praca dla kucharza oraz pomocy kuchennej od zaraz

Data dodania: 09 stycznia 2019
Miejsce pracy: Hoheneggelsen
Termin wyjazdu: 09/01/2019
Wynagrodzenie: 9-12 euro/h

Opis oferty

Firma Centrum Językowe Konik oferuje pracę dla naszego klienta w Hoheneggelsen pracownika na stanowisko KUCHARZ I POMOC KUCHENNA (mile widziane pary).

WYNAGRODZENIE :

KUCHARZ : 12 euro netto za godzinę

POMOC KUCHENNA : 9 euro netto za godzinę

Zakres obowiązków

– pomoc kuchenna
– kucharz

Wymagania

– znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
– kucharz z wykształceniem i doświadczeniem
– pomoc kuchenna – zaangażowanie i chęć do pracy

Zapewniamy

– Legalne zatrudnienie
– Umowę polską wraz ze wszystkimi składkami w Niemczech
– Terminowość wypłat wynagrodzenia
– Zakwaterowanie płatne 75e za osobę (WLAN)
– Opiekę i stały kontakt z Koordynatorem
– Nie pobieramy żadnej prowizji

Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem
,, Pracodawca Godny Zaufania”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!!

Czekamy właśnie na Ciebie.