Firma Konik szuka od zaraz pracownika do Restauracji Burger King

OFERTA PRACY W BURGER KING W NIEMCZECH – NIEMIECKA UMOWA O PRACE !!

Firma Centrum Językowe Konik dla swojego klienta Jobxpress UG oferuje pracę dla naszego klienta dużej sieci restauracji typu Fast Food – Burger King. Poszukuje 6 osób na stanowisko obsługa klienta. Praca 5 dni w tygodniu 8 godz. dziennie.
WYNAGRODZENIE 8,84e za godz. netto

Zakres obowiązków:
przygotowanie posiłków oraz obsługa urządzeń
prace magazynowe – dokładanie towaru
obsługa klienta przy kasie
prace porządkowe w sali,kuchni oraz terenie wokół restauracji

Wymagania :
Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
Doświadczenie w gastronomii
Umiejętność pracy w zespole
Chęci do pracy

Zapewniamy:
Legalne zatrudnienie
Umowę niemiecką wraz ze wszystkimi składkami w Niemczech
Terminowość wypłat wynagrodzenia
Bezpłatne zakwaterowanie oraz darmowe wyżywienie w czasie pauzy
Opiekę i stały kontakt z Koordynatorem
Nie pobieramy żadnej prowizji

Miejsce pracy : Niemcy Aurach
Termin wyjazdu : praca od zaraz

Jeśli jesteś zainteresowany praca skontaktuj się z nami:
tel: 576115628
tel: 570717782
Lub wyślij SMS o treści: Praca Niemcy ( oddzwonimy do Państwa)
Swoje CV mogą również Państwo wysłać na maila: cjkpracazagranica@gmail.com z dopiskiem praca Burger King.

Centrum Językowe Konik
ul. Słowiańska 17/1
67-200 Głogów